Birlikte Neler Yapacağız?

 • Liderlik gelişimi

  Yetenek Geliştirme

  Kariyer Geliştirme

  Yaratıcılık ve Yenilik

  Duygusal ve Sosyal Zeka

  Yönetim Becerileri ve Takım Oluşturma

  İletişim yetenekleri

  İçine Girmek

  Zihinsel Zindelik ve Stres Yönetimi

  Alışkanlıklar ve Zaman Yönetimi

  Verimlilik

  İş yaşam dengesi

  Amaç ve Yerine Getirme

  Geleceğin İçin Ne İstediğini Keşfetmek

Kurucular

Gizem Şahan
Gizem ŞahanKurucu
1982 İzmir doğumlu olan Gizem Şahan 60. Yıl Anadolu Lisesi’nden sonra liseyi Eskişehir Fen Lisesi’nde okudu ve lise hayatında TUBİTAK Biyoloji Olimpiyat takımında yer aldı. Eğitim hayatı bir çok üstün başarılarla geçen Gizem Şahan üniversite sınavında ilk 500’e girerek üstün başarı bursuyla İTÜ İşletme Mühendisliği’ni kazandı ve mezun oldu.
10 sene Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarında (Alarko, Çelebi Holding, EnerjiSA) Kalite, İnsan Kaynakları, İş Mükemmelliği ve İnovasyon bölümlerinde çalıştıktan sonra 2014 senesinde kendi danışmanlık şirketini kurmuştur.
ICF (International Coaching Federation) onaylı profesyonel bir koç olan Gizem Şahan kişiye ve kurumlara özel tasarladığı yaratıcı yöntemlerle hem yurt içi hem de yurtdışında koçluk, danışmanlık ve eğitimler vermektedir. İnsanlara sevdikleri işi bulmaları, yaratıcı düşünmeleri, daha mutlu ve sağlıklı gelecek yaramaları ve potansiyellerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olmaktadır.
Aynı zamanda Brain and Cognitive Science (MIT), Futurizm (Kadir Has), İnovasyon ve Girişimcilik (Boğaziçi Üniversitesi), Science of Happiness (Berkeley University), Positive Psychology, Artful Thinking (Smithsonian Institution) eğitimlerini alarak bilimsel ve bütüncül bir bakış açısıyla geleceğin iş dünyasını yaratacak insanlara ve kurumlara destek olmaktadır.