Proje Açıklaması

Resilience (Dayanıklılık) & Science of Wellbeing

Süre: 4 hafta sınıf içi ve online eğitimidir.

Tarihler: Hafta sonu

Hafta içi talebe göre açılacak.

Sertifika : Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan katılımcılara;

FS SEM tarafından verilecektir.

Şimdi Başvur

Program Hakkında

Resilience (Dayanıklılık ve Esneklik): Araştırmalar bize esnekliğin başarılı liderlerin temel özelliklerinden biri olduğunu söylüyor. Dayanıklılık, zorluklarla yüzleşmenize, engelleri aşmanıza ve rolünüzde başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda ekibinizi ve işletmenizi daha büyük ve daha iyi sonuçlara yönlendirmenize de yardımcı olur. Bu derste, Gizem Şahan, dayanıklı bir zihniyet, esnek bir ekip ve ortam koşullarına karşı risk ve değişebilen esnek bir organizasyon geliştirmenize yardımcı olur. Gizem’in önerileri ulaşılabilir ve uygulanabilir – zorlu zamanlarda hayatta kalmak ve gelişmek için ekstra bir desteğe ihtiyaç duyan meşgul liderler için tasarlanmıştır.

Şimdi Başvur

EĞİTİMCİLER

GİZEM ŞAHAN
GİZEM ŞAHANEĞİTİMCİ
10 sene Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarında (Alarko, Çelebi Holding, EnerjiSA) Kalite, İnsan Kaynakları, İş Mükemmelliği ve İnovasyon bölümlerinde çalıştıktan sonra 2014 senesinde kendi danışmanlık şirketini kurmuştur.
ICF (International Coaching Federation) onaylı profesyonel bir koç olan Gizem Şahan kişiye ve kurumlara özel tasarladığı yaratıcı yöntemlerle hem yurt içi hem de yurtdışında koçluk, danışmanlık ve eğitimler vermektedir. İnsanlara sevdikleri işi bulmaları, yaratıcı düşünmeleri, daha mutlu ve sağlıklı gelecek yaramaları ve potansiyellerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olmaktadır.
Aynı zamanda Brain and Cognitive Science (MIT), Futurizm (Kadir Has), İnovasyon ve Girişimcilik (Boğaziçi Üniversitesi), Science of Happiness (Berkeley University), Positive Psychology, Artful Thinking (Smithsonian Institution) eğitimlerini alarak bilimsel ve bütüncül bir bakış açısıyla geleceğin iş dünyasını yaratacak insanlara ve kurumlara destek olmaktadır.

En Yeni Eğitimlerimizden Haberdar Ol

E-Posta Adresinle Kayıt Ol, Eğitimlerimizden Haberdar Ol.