Proje Açıklaması

İlham Veren Liderlik, Duygusal Zeka (EQ) ve Artful Thinking Sertifika Programı

Süre: 36 saat sınıf eğitimidir.

Tarihler: Hafta sonu

Hafta içi talebe göre açılacak.

Sertifika : Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan katılımcılara;

FS SEM tarafından verilecektir.

Şimdi Başvur

Program Hakkında

Yüksek potansiyelli çalışanlar, bir kuruluşun gelecekteki başarısının ve performansının temel itici gücüdür; ancak bu gelecekteki liderler kimlerdir? Nereden geliyorlar ve nasıl geliştiriliyorlar? Daha önce böyle yenilikçi kapsamda yapılmamış Liderlik Kampında  Gizem Şahan, sürpriz konuklarıyla birlikte bireylerin yüksek potansiyel benliklerini geliştirmek için neler yapabileceğini özetliyor: beceriler, fırsatlar ve odaklanma yoluyla.

Başarı söz konusu olduğunda, sosyal beceriler zeka, sıkı çalışma ve uzmanlık kadar hayati öneme sahiptir. Uzun vadeli başarı, iyi iletişim, koordinasyon, müzakere ve anlayış gerektirir. Neyse ki, herhangi bir yetenek gibi, bu “insan becerileri” de öğrenilebilir. Bu kampta Gizem Şahan işteki sosyal başarı sırlarını paylaşıyor. Verimli ilişkiler kurmak, etkili bir şekilde ağ oluşturmak, işyerinde politika ve koalisyonlarda gezinmek ve tüm ekibinize fayda sağlayabilecek bir hizmet anlayışını benimsemek için ipuçları alın. Kursun sonunda, kariyer fırsatlarının ve yepyeni bir iş doyumu seviyesinin kilidini açmak için yeni becerilerinizi kullanabilirsiniz.

Duygusal zeka: Hem iş hayatında hem de özel hayatımızda etkili ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilir. Bir öz farkındalık, öz düzenleme, sosyal beceri, empati ve motivasyon karışımıdır duygusal zeka. Performansınızı ele geçirebilecek tetikleyicileri tanımlayabilmeniz için daha bilinçli olmanıza yardımcı olur. Ayrıca, güçlü ve işbirlikçi ilişkiler kurabilmeniz için niyetlerinizi ve etkilerinizi aynı yöne doğru hizalamamız gerekmektedir.

Şimdi Başvur

EĞİTİMCİLER

GİZEM ŞAHAN
GİZEM ŞAHANEĞİTİMCİ
10 sene Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarında (Alarko, Çelebi Holding, EnerjiSA) Kalite, İnsan Kaynakları, İş Mükemmelliği ve İnovasyon bölümlerinde çalıştıktan sonra 2014 senesinde kendi danışmanlık şirketini kurmuştur.
ICF (International Coaching Federation) onaylı profesyonel bir koç olan Gizem Şahan kişiye ve kurumlara özel tasarladığı yaratıcı yöntemlerle hem yurt içi hem de yurtdışında koçluk, danışmanlık ve eğitimler vermektedir. İnsanlara sevdikleri işi bulmaları, yaratıcı düşünmeleri, daha mutlu ve sağlıklı gelecek yaramaları ve potansiyellerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olmaktadır.
Aynı zamanda Brain and Cognitive Science (MIT), Futurizm (Kadir Has), İnovasyon ve Girişimcilik (Boğaziçi Üniversitesi), Science of Happiness (Berkeley University), Positive Psychology, Artful Thinking (Smithsonian Institution) eğitimlerini alarak bilimsel ve bütüncül bir bakış açısıyla geleceğin iş dünyasını yaratacak insanlara ve kurumlara destek olmaktadır.

En Yeni Eğitimlerimizden Haberdar Ol

E-Posta Adresinle Kayıt Ol, Eğitimlerimizden Haberdar Ol.